Więcej widoków

  • Basen Wanna SPA Jacuzzi Twilght Spa 120 1P/18J
  • Basen Wanna SPA Jacuzzi Twilght Spa 120 1P/18J
  • Basen Wanna SPA Jacuzzi Twilght Spa 120 1P/18J
  • Basen Wanna SPA Jacuzzi Twilght Spa 120 1P/18J

Basen Wanna SPA (Jacuzzi) Twilght Spa 120 1P/18J

Oceń ten produkt jako pierwszy

34 105,00 zł

Krótki opis

Waga: 233,6 kg

Wymiary: 198 x 198 x 86 cm

Ilość dysz : 26

Miejsca : 3

Objętość: 795 l

Filtracja Eco Pur, 2 pompy oraz podświetlenie LED

Dostępny w kilku kolorach:

- White Pearl

- Oyster Opal

- Oceanwave Opal

- Midnight Canyon

- Sterling Silver

- Sierra

- Midnight Opal

- White Acrylic

Czas realizacji 4 - 8 tygodni

W razie potrzeby zapewniamy wykwalifikowaną ekipę montażową.

Informacje dodatkowe

Basen rodzaj tworzywo sztuczne

Szczegóły

Seria Twilight

SPA ogrodowe Twilight

Seria Twilight wyróżnia się jako standard w luksusowych, przenośnych domowych spa ogrodowych, inaczej zwanych jacuzzi. Dowiedz się, co sprawia, że spa zewnętrzne Twilight jest tak wyjątkowe i dlaczego wanny Master Spas stają się naszym ulubionym miejscem, dopasowanym do dowolnej sylwetki. Każde spa ogrodowe (jacuzzi) posiada ergonomicznie siedzenie, zaprojektowane tak, aby dostosowywało się do kształtu ciała. Przygotowane przez naszych inżynierów sylwetki siedzeń zaprojektowane zostały dzięki zaawansowanej, wspomaganej komputerowo technologii. Stworzyliśmy spa ogrodowe (jacuzzi), które oddziałuje na całe ciało poprzez miejsca dostarczające bodźców hydrotermalnych, od stóp, aż po głowę. Zyskujemy dzięki temu większy komfort. Odczujesz relaks w dowolnej pozycji - w czasie masażu całej sylwetki, szyi oraz ramion, w trakcie leżenia czy też wygodnego siedzenia. Dodatkowo nasze rozwiązanie posiada regulowane dysze. Można je dowolnie ustawiać – od pełnej mocy 100%, aż do zaledwie 10%!! Dzięki temu możemy odpowiednio dostosować masaż, we wszystkich miejscach domowego SPA.

Serię Twilight SPA charakteryzuje również efektywny system oświetlenia Orion, umieszczony pod wodą, w postaci świateł LED. Podświetlenie wodospadu tworzy spektakularne, cieszące oczy zjawisko kaskady kolorów.

 

Zapotrzebowanie na baseny ogrodowe w ostatnich latach wyraźnie wzrosło, tym bardziej na produkt wposarzony w dysze masujące - w tej kwestii można wybrać spośród wielu produktów i dopasować odpowiedni do swoich potrzeb. Można wybrać na podstawie wymiarów czy też liczby osób mieszczących się w tak zwanym jacuzzi. Część modeli które oferujemy nadają się do wspólnej rozrywki z rodzinami czy do ćwiczeń ale też do odpoczynku. Modele różnią się też ilością zastosowanych dysz masujących.
 

Postaw na naszą jakość wykonania i na najlepsze materiały oraz ergonomie i komfort. Różne serie wanien dają różne rodzaje oraz możliwości masażu.