Więcej widoków

Fotel Gustav, meksykański kaktus, naturalny

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 535,00 zł

Krótki opis

Wysokość :72/s.40 cm

Szerokość: 66 cm

Głębokość siedziska: 46 cm

Głębokość: 50 cm

Siedzisko:tkanina

Podstawa:drewno

Wykończenie:tkanina: 100% poliester


Szczegóły

 

Gustaw to nie tylko silne, germańskie imię, ale także – z założenia – silny facet, który z życia czerpie pełnymi garściami. Ma sławę, posłuch i władzę. Nie przez przypadek właśnie tym imieniem nazwaliśmy nasz fotel. To doskonałe siedzisko dla tych, którzy chcą czuć się pewnie, również w czasie odpoczynku. A także dla tych, którzy pragną stabilizacji i lubią rzeczy solidne. Gustav to fotel z królewskim sznytem – zarówno dla seniora domu, jak i dla każdego, kto lubi relaksować się... jak król.

Królewski odpoczynek

Fotel Gustav to dobra robota. Robota godna króla. Fotel zaprojektowali rodzimi designerzy, a wykonał go (w naszej meblowej manufakturze) zespół zdolnych polskich fachowców. Dlatego Gustav jest nie tylko fotelem wygodnym, ale również bardzo trwałym i szczegółowo dopracowanym. Niczym tron może służyć swojemu właścicielowi przez długie lata. Gustav dopasuje się wszędzie, szczególnie że sprzedajemy go w wielu wersjach kolorystycznych.

Uwaga! Wybierz kolor, który najbardziej Ci odpowiada! Dostępna kolorystyka w załączniku pod parametrami produktu  "Próbnik CHANGE".

Drewniane element wykończenia produktu możemy wykonać w kolorach naturalny - jasne drewno, orzech - ciemne drewno, biały oraz czarny