Category Navigation:

Landmann, Kuchnia gazowa 12,8+ 4,4 kW - 12752

Oceń ten produkt jako pierwszy

Normalna cena: 10 999,00 zł

Cena promocyjna: 7 999,00 zł

Krótki opis

wykonanie w polerowanej stali szlachetnej,
moc 12,8 kW, 4 palniki inox,
palnik na podczerwień tylny (4 kW),
boczna płyta do gotowania 4,4 kW,
łączna powierzhcnia grillowania 42,7 x 33 (x2),
ruszt do podgrzewania inox,
pokrywa z termometrem,
2 zamykane dolne szafki i 2 szuflady,
zintegrowana deska do krojenia,
misa tłuszczowa

Grill gazowy Landmann 16,8+4,4 kW

Więcej widoków

  • Grill gazowy Landmann 16,8+4,4 kW

Informacje dodatkowe

Gatunek I

Szczegóły

PRODUCENT: Landmann

Firma LANDMANN powstała w 1966 r. w miejscowości Osterholz-Scharmbeck. Tutaj - na przedmieściach hanzeatyckiego miasta Brema - już od ponad 40 lat zajmujemy się problematyką grillowania. LANDMANN był pierwszym przedsiębiorstwem, które na wielką skalę wprowadziło na rynek niemiecki urządzenia do grillowania. Obecnie grillowanie jest jedną z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu. LANDMANN wykreował tym samym nowy trend, który cieszy się rosnącą popularnością we wszystkich warstwach społeczeństwa.

Po skromnych początkach LANDMANN przekształcił się w największego w Europie producenta akcesoriów do grillowania i sprzętu ogrodowego. Mimo działalności w skali międzynarodowej LANDMANN pozostał jednak wierny swoim hanzeatyckim korzeniom.

LANDMANN jest nadal w całości przedsiębiorstwem rodzinnym. Naszym najważniejszym celem w przyszłości jest dalszy zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, aby sprostać wyzwaniom odpowiedzialności społecznej wobec naszych klientów, kontrahentów i pracowników.