Category Navigation:

Grill gazowy Landmann LAVA dwupalnikowy 5 kW

Oceń ten produkt jako pierwszy

764,00 zł

Krótki opis

moc 5,0 kW,

podwójny palnik ze stali aluminizowanej,

chromowany ruszt grillowy i lawowy,

drewniane półki boczne (x2),

metalowa półka dolna,

pracuje z wykorzystaniem kamieni lawy dołaczonych do produktu,

powierzchnia grillowania 48,5 x 37,5 cm 

odpowiedni dla około 8 osób

Grill gazowy Landmann LAVA dwupalnikowy 5 kW

Więcej widoków

  • Grill gazowy Landmann LAVA dwupalnikowy 5 kW

Informacje dodatkowe

Gatunek I

Szczegóły

PRODUCENT: Landmann

Firma LANDMANN powstała w 1966 r. w miejscowości Osterholz-Scharmbeck. Tutaj - na przedmieściach hanzeatyckiego miasta Brema - już od ponad 40 lat zajmujemy się problematyką grillowania. LANDMANN był pierwszym przedsiębiorstwem, które na wielką skalę wprowadziło na rynek niemiecki urządzenia do grillowania. Obecnie grillowanie jest jedną z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu. LANDMANN wykreował tym samym nowy trend, który cieszy się rosnącą popularnością we wszystkich warstwach społeczeństwa.

Po skromnych początkach LANDMANN przekształcił się w największego w Europie producenta akcesoriów do grillowania i sprzętu ogrodowego. Mimo działalności w skali międzynarodowej LANDMANN pozostał jednak wierny swoim hanzeatyckim korzeniom.

LANDMANN jest nadal w całości przedsiębiorstwem rodzinnym. Naszym najważniejszym celem w przyszłości jest dalszy zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, aby sprostać wyzwaniom odpowiedzialności społecznej wobec naszych klientów, kontrahentów i pracowników.