Wędzarka prostokątna LANDMANN

Więcej widoków

  • Wędzarka prostokątna LANDMANN
  • Wędzarka prostokątna LANDMANN
  • Wędzarka prostokątna LANDMANN

Landmann, Wędzarnia prostokątna - 11091

Oceń ten produkt jako pierwszy

713,00 zł

Krótki opis

wykonanie z lakierowanej blachy stalowej,

ruszt chromowany 36 x 31cm (x1),

chromowany stojak na ryby (x2),

misa tłuszczowa,

palenisko 35 x 30 cm,

wskaźnik temperatury w drzwiczkach,

2 praktyczne uchwyty do przenoszenia,

umożliwia wędzenie na zimno,

ciepło i gorąco

Informacje dodatkowe

Gatunek I

Szczegóły

PRODUCENT: Landmann

Firma LANDMANN powstała w 1966 r. w miejscowości Osterholz-Scharmbeck. Tutaj - na przedmieściach hanzeatyckiego miasta Brema - już od ponad 40 lat zajmujemy się problematyką grillowania. LANDMANN był pierwszym przedsiębiorstwem, które na wielką skalę wprowadziło na rynek niemiecki urządzenia do grillowania. Obecnie grillowanie jest jedną z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu. LANDMANN wykreował tym samym nowy trend, który cieszy się rosnącą popularnością we wszystkich warstwach społeczeństwa.

Po skromnych początkach LANDMANN przekształcił się w największego w Europie producenta akcesoriów do grillowania i sprzętu ogrodowego. Mimo działalności w skali międzynarodowej LANDMANN pozostał jednak wierny swoim hanzeatyckim korzeniom.

LANDMANN jest nadal w całości przedsiębiorstwem rodzinnym. Naszym najważniejszym celem w przyszłości jest dalszy zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, aby sprostać wyzwaniom odpowiedzialności społecznej wobec naszych klientów, kontrahentów i pracowników.