Category Navigation:

Grill Węglowy Landmann Taurus 440

Oceń ten produkt jako pierwszy

693,00 zł

Krótki opis

Pokrywa pokryta wysokotemperaturowym lakierem,

misa paleniskowa  pokryta wysokotemperaturowym lakierem,

emaliowany ruszt grillowy(2-częsciowy),

chromowany ruszt węglowy,

ruszt do podgrzewania potraw (46x12),

stabilna półka boczna, ściągana,

termometr w pokrywie,

pojemnik na popiół,

powierzchnia grillowania: 44 x 36 cm, odpowiedni dla 6 osób

Grill Węglowy Landmann Taurus 440

Więcej widoków

  • Grill Węglowy Landmann Taurus 440

Informacje dodatkowe

Gatunek I

Szczegóły

PRODUCENT: Landmann

Firma LANDMANN powstała w 1966 r. w miejscowości Osterholz-Scharmbeck. Tutaj - na przedmieściach hanzeatyckiego miasta Brema - już od ponad 40 lat zajmujemy się problematyką grillowania. LANDMANN był pierwszym przedsiębiorstwem, które na wielką skalę wprowadziło na rynek niemiecki urządzenia do grillowania. Obecnie grillowanie jest jedną z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu. LANDMANN wykreował tym samym nowy trend, który cieszy się rosnącą popularnością we wszystkich warstwach społeczeństwa.

Po skromnych początkach LANDMANN przekształcił się w największego w Europie producenta akcesoriów do grillowania i sprzętu ogrodowego. Mimo działalności w skali międzynarodowej LANDMANN pozostał jednak wierny swoim hanzeatyckim korzeniom.

LANDMANN jest nadal w całości przedsiębiorstwem rodzinnym. Naszym najważniejszym celem w przyszłości jest dalszy zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, aby sprostać wyzwaniom odpowiedzialności społecznej wobec naszych klientów, kontrahentów i pracowników.