Category Navigation:

krzesło barowe - hoker, Tonberg, czarny

Oceń ten produkt jako pierwszy

565,00 zł

Krótki opis

Przystań spokoju

Wysokość:  85/s.76 cm

 

Szerokość:  38 cm

 

Głębokość siedziska:  42 cm

 

Głębokość:  42 cm
 
 
Siedzisko:  skóra ekologiczna

Podstawa:  drewno

 termin realizacji 3 miesiące

 Więcej widoków

* Wymagane pola

565,00 zł

Szczegóły

Hoker Tonberg, przy odrobinie wyobraźni przypominać może drewniany żaglowiec, który przycumował do portu. Skojarzenie jest wzmocnione przez fakt, iż podstawa krzesła wykonana jest z naturalnego drewna, którego poszczególne elementy połączono w zupełnie klasyczny, sprawdzony sposób. Natomiast pofalowane, białe siedzisko można uznać za symbol, ikonę żagla powiewającego na wietrze.

Te śmiałe, żeglarskie analogie nie są tutaj absolutne czymś przesadzonym. Krzesła barowe, takie jak prezentowany Tonberg bardzo często używane są w pomieszczeniach, w których znajduje się tzw. wyspa, która otoczona jest właśnie przez hokery. Zupełnie jak przystań, do której przypłynęły łodzie. Warto przy okazji zwrócić na znakomicie wyprofilowane siedzisko krzesła. Jego ergonomiczny kształt docenią zwłaszcza ci, którzy wymagają od krzeseł barowych ponadprzeciętnego komfortu.

Zastosowania

Hoker Tonberg będzie wspaniałą ozdobą wnętrz typowo skandynawskich oraz utrzymanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach prywatnych, takich jak kuchnie, a także publicznych, jako element wyposażenia lokali gastronomicznych. Drewno, z którego wykonano podstawę hokera z pewnością ociepli wnętrza tchnące surowym minimalizmem, a miękkie kształty siedziska będą stanowić element nadający lekkości każdemu rodzajowi aranżacji.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

krzesło barowe - hoker,  Rene 73, orzechowy

krzesło barowe - hoker, Rene 73, orzechowy

489,00 zł
krzesło barowe - hoker, Hooper 82, naturalny

krzesło barowe - hoker, Hooper 82, naturalny

699,00 zł