Więcej widoków

Krzesło metalowe Diamond Chair, czarny, poducha biała

Oceń ten produkt jako pierwszy

Normalna cena: 516,00 zł

Cena promocyjna: 485,00 zł

Krótki opis

Metalowe krzesło.

Wysokość:  81/s.38 cm

Szerokość:  83 cm

Głębokość siedziska:  42 cm

Głębokość: 67 cm

 Materiał:  metal malowany proszkowo

 

Szczegóły


Krzesło Diament Chair to niezwykła rzeźba użytkowa balansująca na granicy sztuki i designu. Swoim opływowym i charakterystycznym kształtem nawiązuje do struktury diamentu. Siedzisko wykonane jest z mocnego drutu ze stali malowanej proszkowo. Krzesło współtworzy otaczającą przestrzeń, poprzez swoją delikatną formę i ponadczasowy projekt, w którym metalowa siatka tworzy prawie transparentną instalację.

RZEŹBA UŻYTKOWA
Krzesło Diament Chair łączy w sobie przedmiot codziennego użytku z wizjonerską sztuką. Projekt zawiera w sobie harmonię linii, energię tworzywa i proporcje kształtu, które zostały dostosowane do potrzeb użytkownika.
EKSPERYMENT Z DRUTU
Gładkie, metalowe pręty formowane początkowo w kształt siatki, połączone z „diamentową" rzeźbą mebla, okazały się hitem i zdobyły nieprzemijające uznanie projektantów i użytkowników.
DIAMENTOWY RELAKS
Diament to krzesła relaksacyjne. Maksymalny komfort użytkowania zawdzięczają znakomitej konstrukcji, najwyższej jakości materiałom i niezwykłej precyzji wykonania.
EKO – WYTRZYMAŁOŚĆ
Jeżeli zatem zależy nam na wysokiej jakości wykończeniu i rozsądnej cenie, wybór jest prosty - eko-skóra. Jednakże nie każda spełni stawiane jej wcześniej wymagania. Poduchy do krzeseł CustomForm cechuje znakomita jakość zastosowanych materiałów.


 

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Krzesło Spike, czarny

Krzesło Spike, czarny

Normalna cena: 399,00 zł

Cena promocyjna: 349,00 zł