Więcej widoków

Lampa podłogowa George Floor, szary, naturalny

Oceń ten produkt jako pierwszy

Normalna cena: 1 099,00 zł

Cena promocyjna: 995,00 zł

Krótki opis

Długość: 40 - max72 cm

Szerokość: 21 cm

Średnica: klosza - 18 cm

Wysokość: 137 - max150 cm

 
Podstawa: drewno

Klosz: metal

Ilość żarówek: 1

Gwint żarówki: E27

Moc żarówki max: 60W

Szczegóły

Lampa stojąca George Floor przypomina osobę, której jedynym i wyłącznym zadaniem jest codzienne dostarczanie wszystkim domownikom światła najwyższej jakości. Sprawia wrażenie kogoś, kto stoi na straży odwiecznych zasad, kto strzeże tej najcenniejszej wartości, jaką jest solidne, jasne światło zwłaszcza w pochmurny dzień.

Dzięki zastosowaniu aż trzech stref regulacji lampy, możemy dowolnie kreować naszą "strefę dobrego oświetlenia". Warto przy okazji zwrócić na rozwiązanie techniczne, które wykorzystano do regulowania poszczególnych części lampy. To równocześnie wspaniały ukłon w stronę przeszłości i zarazem pochwała prostoty.

Domowej aury z pewnością przydaje lampie George materiał, który tworzy jej szkielet – naturalne drewno od wieków jest absolutnie bezkonkurencyjne w dostarczaniu niezapomnianych wrażeń wizualnych. To materiał, którego moc wypływa wprost ze skarbca natury...

Zastosowania

Lampa stojąca George to przedmiot w zasadzie uniwersalny. Poszczególne jego elementy można przyporządkować do różnych stylów aranżacji, dzięki czemu lampa będzie harmonizować z otoczeniem w praktycznie wszystkich rodzajach pomieszczeń. Klosz lampy to ukłon w stronę stylu minimalistycznego czy nawet industrialnego. Korpus – z uwagi na użyty materiał – to nawiązanie do nieśmiertelnej klasyki.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

 lampa stojąca George Table, szary, naturalny

lampa stojąca George Table, szary, naturalny

Normalna cena: 799,00 zł

Cena promocyjna: 775,00 zł