Więcej widoków

Lampa podłogowa LUTER, biały, podst. jesion

Oceń ten produkt jako pierwszy

Normalna cena: 1 299,00 zł

Cena promocyjna: 1 229,00 zł

Krótki opis

Długość: 20 cm

Szerokość: 54 cm

Wysokość: 140 cm

 
Podstawa: drewno

Ilość żarówek: 1

Gwint żarówki: E27

Moc żarówki max: 60W

 

 

Szczegóły

 

Światło pełni w naszych mieszkaniach wiele różnych ról. Nie tylko rozjaśnia całe pomieszczenia z góry za pomocą lamp wiszących, lecz także służy nam w wielu konkretnych, ściśle określonych miejscach. Lampy podłogowe to właśnie ten rodzaj nośnika światła, który często pomaga nam w codziennej pracy lub towarzyszy w chwilach relaksu. 126 cm wysokości to w sam raz, by skutecznie oświetlić przestrzeń biurka, przy którym wielu z nas pracuje zawodowo.

To również odpowiednia wysokość, by rozświetlić wybraną część pokoju dziecięcego, w którym najmłodsi uwielbiają bawić się. Lampa podłogowa może również towarzyszyć nam w bardziej intymnych momentach, gdy na przykład będziemy chcieli zasiąść w swoim fotelu i zatopić się w lekturze ulubionej książki. Jak widać, zastosowań lampy Luter jest wiele, co czyni ją meblem niezwykle praktycznym i uniwersalnym.

W "pakiecie" otrzymujemy także znakomitą bryłę lampy, który rozświetli wnętrza naszych pomieszczeń blaskiem designu przez duże D. Elementy wykonane z naturalnego drewna jesionowego, które jest twardsze nawet od drewna dębowego, nie tylko są gwarancją długowieczności lampy, lecz przede wszystkim – wnoszą do jej projektu niepowtarzalne ciepło, przynależne każdemu przedmiotowi wykonanemu z tego wyjątkowego materiału.

Zastosowania

Szlachetna prostota projektu lampy podłogowej Luter sprawia, że mebel ten bez trudu wpisze się w każdy rodzaj współczesnej aranżacji wnętrz. Niezależnie od tego, czy szukamy źródła światła do pomieszczenia minimalistycznego, skandynawskiego czy też industrialnego.