Więcej widoków

lampa stojąca George Table, szary, naturalny

Oceń ten produkt jako pierwszy

Normalna cena: 799,00 zł

Cena promocyjna: 775,00 zł

Krótki opis

Długość: 47 cm

Szerokość: 18 cm

Średnica: klosza 18 cm

Wysokość: 48-max86 cm

Podstawa: drewno
 
Klosz: metal

Ilość żarówek: 1

Gwint żarówki: E27

Moc żarówki max: 40W

Regulacja: tak

 

 

Szczegóły

Lampa stołowa George to przedmiot budzący sympatię od pierwszego wejrzenia. Nic dziwnego więc, że lampa niezwykle podobna do George stała się bohaterem animacji słynnego studia Pixar. George swoją solidnością wykonania oraz faktem, iż wszystkie jej elementy są wyeksponowane na zewnątrz, jakby nie chciały niczego przed nami ukrywać, sprawia słuszne wrażenie mebla ciężko pracującego na rzecz naszego komfortu.

To bez dwóch zdań cierpliwy i troskliwy asystent, który będzie wspierał nas podczas pracy i wiernie nam służył przez wiele długich lat. Dzięki zastosowaniu aż trzech stref regulacji lampy, możemy dowolnie kreować nasz "zakątek dobrego światła". Warto przy okazji zwrócić na rozwiązanie techniczne, które wykorzystano do regulowania poszczególnych części lampy. To równocześnie wspaniały ukłon w stronę przeszłości i zarazem pochwała prostoty.

Domowej aury z pewnością nadaje lampie George materiał, który tworzy jej szkielet – naturalne drewno od wieków jest absolutnie bezkonkurencyjne w dostarczaniu niezapomnianych wrażeń wizualnych. To materiał, którego moc wypływa wprost ze skarbca natury...

Zastosowania

Lampa stołowa George to przedmiot, który można nazwać uniwersalnym. Poszczególne jego elementy można przyporządkować do różnych stylów aranżacji, dzięki czemu lampa będzie harmonizować z otoczeniem w praktycznie wszystkich rodzajach pomieszczeń. Klosz lampy to ukłon w stronę stylu minimalistycznego czy nawet industrialnego. Korpus – z uwagi na użyty materiał – to nawiązanie do nieśmiertelnej klasyki.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Lampa podłogowa George Floor, szary, naturalny

Lampa podłogowa George Floor, szary, naturalny

Normalna cena: 1 099,00 zł

Cena promocyjna: 995,00 zł