Category Navigation:

Landmann, Grill betonowy Arcadia

Oceń ten produkt jako pierwszy

3 178,00 zł

Krótki opis

  • kopuła ze stali szlachetnej
  • płyta węglowa i podstawa z prefabrykowanego, uszlachetnionego, barwionego betonu (zwiększona odporność na wysoką temperaturę i naprężenia mechaniczne)
  • ruszt o wymiarach: 55x35 cm
  • wymiary grilla (wys/szer/dł): 182x120x65 cm
  • waga grilla: 380 kg


Więcej widoków

Informacje dodatkowe

Gatunek I

Szczegóły

PRODUCENT: Landmann

Firma LANDMANN powstała w 1966 r. w miejscowości Osterholz-Scharmbeck. Tutaj - na przedmieściach hanzeatyckiego miasta Brema - już od ponad 40 lat zajmujemy się problematyką grillowania. LANDMANN był pierwszym przedsiębiorstwem, które na wielką skalę wprowadziło na rynek niemiecki urządzenia do grillowania. Obecnie grillowanie jest jedną z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu. LANDMANN wykreował tym samym nowy trend, który cieszy się rosnącą popularnością we wszystkich warstwach społeczeństwa.

Po skromnych początkach LANDMANN przekształcił się w największego w Europie producenta akcesoriów do grillowania i sprzętu ogrodowego. Mimo działalności w skali międzynarodowej LANDMANN pozostał jednak wierny swoim hanzeatyckim korzeniom.

LANDMANN jest nadal w całości przedsiębiorstwem rodzinnym. Naszym najważniejszym celem w przyszłości jest dalszy zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, aby sprostać wyzwaniom odpowiedzialności społecznej wobec naszych klientów, kontrahentów i pracowników.