Więcej widoków

Landmann, Grill betonowy asymetryczny ROMA, wys. 178 cm - 11714

Oceń ten produkt jako pierwszy

768,00 zł

Krótki opis

  • wykonanie w prefabrykowanym, uszlachetnionym betonie o zwiększonej odporności na wysoką temperaturę i naprężenia mechaniczne
  • chromowany ruszt z atestem
  • wymiary rusztu: 47x32 cm (odpowiedni dla ok. 6 osób)
  • palenisko z płytek szamotowych
  • wymiary grilla: wysokość 178cm, szerokość 89cm, głębokość 60cm
  • waga 275 kg

UWAGA!!!
- dostarczany grill jest niezmontowany i niepomalowany, co daje możliwość dopasowania wyglądu grilla do wystroju ogrodu
- w rzeczywistości kolor (odcień) grilla może się trochę różnić od tego przedstawionego na zdjęciu

Informacje dodatkowe

Gatunek I

Szczegóły

PRODUCENT: Landmann

Firma LANDMANN powstała w 1966 r. w miejscowości Osterholz-Scharmbeck. Tutaj - na przedmieściach hanzeatyckiego miasta Brema - już od ponad 40 lat zajmujemy się problematyką grillowania. LANDMANN był pierwszym przedsiębiorstwem, które na wielką skalę wprowadziło na rynek niemiecki urządzenia do grillowania. Obecnie grillowanie jest jedną z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu. LANDMANN wykreował tym samym nowy trend, który cieszy się rosnącą popularnością we wszystkich warstwach społeczeństwa.

Po skromnych początkach LANDMANN przekształcił się w największego w Europie producenta akcesoriów do grillowania i sprzętu ogrodowego. Mimo działalności w skali międzynarodowej LANDMANN pozostał jednak wierny swoim hanzeatyckim korzeniom.

LANDMANN jest nadal w całości przedsiębiorstwem rodzinnym. Naszym najważniejszym celem w przyszłości jest dalszy zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, aby sprostać wyzwaniom odpowiedzialności społecznej wobec naszych klientów, kontrahentów i pracowników.