Więcej widoków

Landmann, Grill kulisty wózek fi. 47 cm - 11390f

Oceń ten produkt jako pierwszy

307,00 zł

Krótki opis

Niezwykle funkcjonalny grill wykonany z blachy stalowej, pokryty lakierem proszkowym ogniotrwałym, miska paleniskowa oraz pokrywa emaliowane.

Cechy:
- średnica rusztu: 44cm
- wymiary paleniska: 47cm
- ruszt wykonany z chromowanej stali
- solidna malowana proszkowo konstrukcja
- nienagrzewające się drewniane uchwyty
- wieszak na narzędzia
- odpinany popielnik
- regulacja dopływu powietrza
- duże koła ułatwiają przemieszczanie po nierównym terenie
- stabilna konstrukcja
- atrakcyjny wygląd i solidne wykonanie
- preferowana liczba osób: 8

Wymiary:
- wysokość: 93cm
- długość: 65cm
- szerokość: 65cm
- waga: 8 kg

Informacje dodatkowe

Gatunek I

Szczegóły

PRODUCENT: Landmann

Firma LANDMANN powstała w 1966 r. w miejscowości Osterholz-Scharmbeck. Tutaj - na przedmieściach hanzeatyckiego miasta Brema - już od ponad 40 lat zajmujemy się problematyką grillowania. LANDMANN był pierwszym przedsiębiorstwem, które na wielką skalę wprowadziło na rynek niemiecki urządzenia do grillowania. Obecnie grillowanie jest jedną z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu. LANDMANN wykreował tym samym nowy trend, który cieszy się rosnącą popularnością we wszystkich warstwach społeczeństwa.

Po skromnych początkach LANDMANN przekształcił się w największego w Europie producenta akcesoriów do grillowania i sprzętu ogrodowego. Mimo działalności w skali międzynarodowej LANDMANN pozostał jednak wierny swoim hanzeatyckim korzeniom.

LANDMANN jest nadal w całości przedsiębiorstwem rodzinnym. Naszym najważniejszym celem w przyszłości jest dalszy zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, aby sprostać wyzwaniom odpowiedzialności społecznej wobec naszych klientów, kontrahentów i pracowników.